SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Teak. Löstagbar bricka. Ett hyllplan. Längd 65. Bredd 44. Höjd 64 cm.

Slitage, repor och märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK