BERGÈRE, Louis Seize-stil, 1900-talets första hälft.

Målad. Skuren dekor av bl a fleuroner. Fast stoppad rygg, lös plymå i sits. Klädda armlän.

Senare målning. Repor och märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK