Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Nathalie Du Pasquier

(Ranska, Syntymävuosi 1957)
Nathalie Du Pasquier
(Ranska, Syntymävuosi 1957)

NATHALIE DU PASQUIER, bordslampa, "Drimmer Table Lamp", Memphisgruppen, signerad samt numrerad 11/200.

Emaljerad aluminium samt textilskärm. Höjd 48,5 cm.

Nagg på foten, slitage, blekt, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet