Design
737089

Arne Jacobsen

(Tanska, 1902-1971)
Arne jacobsen, stolar, 4 stycken, "myran", fritz hansen, 1900-talets slut.

ARNE JACOBSEN, stolar, 4 stycken, "Myran", Fritz Hansen, 1900-talets slut.

Formböjt trä. Lackat i olika kulörer. Underrede i kromad metall med plastskor.

Visst slitage, repor, färgbortfall. En stol med spricka i ryggen.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
5 000 SEK