Bröderna von Wright

(Suomi)
Bröderna von Wright
(Suomi)

BOKVERK, 3 volymer, "Svenska fåglar", MW. & F. von Wright, Stockholm, andra upplagan 1927-1929.

Skinnband med guldprägling. Skyddspapper.

Bruks-och åldersbetingat slitage med repor och materialbortfall. Missfärgning. Ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
5 000 SEK