Gastone Rinaldi

(Italia, 1920-2006)
Gastone Rinaldi
(Italia, 1920-2006)

STOLAR, 4 st, "Sabrina", Gastone Rinaldi, Italien, 1900-talets andra hälft.

Stomme i förkromat stål. Löstagbara sitsar klädda i brunfärgat skinn. Mässingsdetalj/krok i ryggen.

Slitage. Sitsar med hårt slitage och ställvis skador..

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet