Design
743875

Arne Jacobsen

(Tanska, 1902-1971)
Arne jacobsen, stolar, 5 stycken, "sjuan", fritz hansen, 1900/2000-tal.

ARNE JACOBSEN, stolar, 5 stycken, "Sjuan", Fritz Hansen, 1900/2000-tal.

Skinnklädsel med underrede i kromad metall.

Visst slitage, repor. en kåpa saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
12 500 SEK