Muut
744344

BURKAR SAMT KARAFFER, 16 st, glas, "Sill i kvadrat", Signe Persson Melin, Boda, 1900-talets andra hälft.

Lock av kork. Höjd 6-22 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK