HYLLA, string-liknande, 3 gavlar, total 6 hyllor, 1900-talets andra hälft.

Svarta metallstommar, höjd 79 cm. Hyllplan med teakfaner, bredd 20, längd 80 cm.

Bruksslitage. Repor i kanterna på flera hyllor. Ett borrhål i framkant på en hylla. Enstaka fanerskador. Enstaka rostfläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK