DOCKSKÅP MED MÖBLER, 1900-tal.

Furu, 4 rum. Glasad dubbeldörr. Glasfönster i sidstyckena. Medföljer: dockor, textilier, husgeråd, möbler, vitvaror, elektronik, lampor, tavlor, mm. L 80, b 40, h 80. Nyckel finns.

Skåpet med smärre slitage och färgbortfall. Tillbehören med slitage, vissa delar med skador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 200 SEK