KAPSYLÖPPNARE, 4 st, mässing och metall, 1900-talets första hälft.

Olika modeller. Bl a i form av fisk med utfällbar kniv och korkskruv. Längd 9-14,5 cm.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?