VITRINSKÅP, empirstil, 1900-tal.

Mahogny. Rakform, välvd front, utskjutande skiva samt inlagd dekor. L 53, b 39, h 101.

Slitage, skiva skadad, fanér bortfall.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Tilaa uutiskirjeemme