BORD, modell Josef Hoffmann, 1900-talets första hälft.

Betsat trä. Rund skiva, spjälad benställning med kuldekor. Diam 61 och höjd 78 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Fläckar. Lös list.

Lähtöhinta
2 000 SEK