Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SKÅP, barockstil, 1800-tal.

SKÅP, barockstil, 1800-tal.

Mörkbetsad ek. I fronten två dörrar med skuren dekor. Överdelen med kolonetter. L 159, b 48, h 76.

Sprickor, en kolonett lagad. Smärre skador, slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK