Design
765730
Josef Frank
(Itävalta, 1885-1967)
Josef frank, soffa, svenskt tenn, modell 703.

JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modell 703.

Tresitsig, klädd i gripsholmsruta brun. (Textil komponerat av Estrid Ericson och Margit Thorén på 1940-talet). Kulfötter. Längd ca 215 cm. Bredd ca 97 cm. Höjd ca 79 cm.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
10 000 SEK