PARTI STENGODS, 5 delar, Lisa Larson, Gustavsberg, 1950-1980-tal.

Miniatyrsko, askfat, vas "Granada", husmodell "Bagdad". H 3-15.

Slitage, enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK