Firma Svenskt Tenn

(Ruotsi, Founded in 1924)
Firma Svenskt Tenn
(Ruotsi, Founded in 1924)

SPEGEL, bambu och rotting, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets mitt.

Genombruten kant i vågmönster. Höjd 58 cm.

Visst slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK