SKÅP, barock, delvis 1700-tal.

Ek med svärtade detaljer. Dörr med bakomliggande hyllinredning. Benställning med raka balusterformade ben på kulfötter. L 154, b 34, h 100.

Maskhål, slitage, skador. Kraftigt renoverat, senare underdel, senare utskjutande överdel mm, senare bemålning på dörr.

Lähtöhinta
3 000 SEK