76779

KARMSTOL, barockstil, Sydeuropa, 1800-tal.

Karmstol, barockstil, sydeuropa, 1800-tal.

Ek. Stoppad klädsel och sits.

Maskäten, slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
600 SEK