776494

MARC NEWSON, fåtöljer, ett par, "Nimrod", Magis, Italien, 2000-tal

Formgjuten plast, lösa sitt och ryggdynor klädda i skinn, , klädsel av skinn, märkta i godset.

Smärre bruksslitage, mindre repor och märken, klädsel i gott skick (bild har skuggor som ser ut som fläckar)

Muut tiedot

Designad 2002.

Lähtöhinta
5 000 SEK