Formgjuten plast, lösa sitt och ryggdynor klädda i skinn, , klädsel av skinn, märkta i godset.
Smärre bruksslitage, mindre repor och märken, klädsel i gott skick (bild har skuggor som ser ut som fläckar)
Designad 2002.
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta