776646

TRÄDGÅRDSBORD, 1800-talets slut.

Oval skiva i furu. Benställning i vitmålad och flätad rotting. Längd 74, bredd 48, höjd 71 cm.

Slitage, materialbortfall. Skivan något ojämn och saknar bemålning. Skivan och benställningen möjligen ej ursprungligen sammanhörande.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK