KAFFESERVIS , 3 delar, silver, rokokostil.

Svenska importstämplar. Driven dekor av rocailler och blommor. Kaffekanna, gräddkanna, sockerskål med lock. Svängda handtag, tassfötter, lockknoppar i form av rocailler. H 11-24.

Repor, slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme