SKRIVSTÄLL, silver, Stockholm 1872.

Nyrokoko. Rik växtdekor, uppsvängt handtag. Fyra fötter,tre lock. L 20.

Slitage, repor, glasinsatserna för bläck saknas.

Lähtöhinta
1 200 SEK