Bemålad, dekor av blommor. Längd 84, djup 42, höjd 91 cm.
Slitage. Senare bemålning. Fläckar och märken. Skador på ben.
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta