BYRÅ, England 1900-tal.

BYRÅ, England 1900-tal.

Rak form med 4 lådor. Utdragbar skrivskiva klädd med grönt läder. Mässingsbeslag. L 61, B 36, H 64.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Tilaa uutiskirjeemme