SCHÄSLONG. Karl Johan.

SCHÄSLONG. Karl Johan.

1800-talets första hälft. Alm. Uppsvängd rygg. Lejongul plyschklädsel. L 180.

Sprickor. Fanérskador.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme