BARNSTOL, Thonet.

BARNSTOL, Thonet.

Böjträ med rottingsits. Etikettsmärkt THONET WIEN. H 94.

Slitage. Rotting i ryggen med skador. Sitsen renoverad.

Lähtöhinta
2 500 SEK