KAROTT MED LOCK, silver, GAB, Stockholm 1917.

Rund med lockknopp av svärtat trä, handtag av ben. Diam 13.

Slitage, repor, locket möjligen ej tillhörande.

Lähtöhinta
1 500 SEK