SERVERINGSVAGN, 1950-60-tal, Tyskland.

Kromad metallställning på fyra hjul uppbärandes två brickor i teak. Märkt Bremshey&Co Tyskland. Ihopfällbart. L 67, B 42, H 78.

Slitage.

Lähtöhinta
600 SEK