87031

STOLAR, 10 st, Sverige, 1920-tal.

Stolar, 10 st, sverige, 1920-tal.

Brunbetsat trä och röd skinnklädsel. Pärlspik. Kolonnben framtill samt fotkryss.

Lagningar. Slitage. Skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
4 000 SEK