SERVISDELAR, 5 st, "Pyro Brun" samt "Pyro Grön", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

"Pyro Brun", senapskanna modell nr 169, äggkoppar modell nr 164 2st, underdel till tesil modell nr 171, "Pyro Grön", äggkopp modell nr 164. H 4-8,5.

Slitage. Smärre missfärgningar. Krackelyr.

Lähtöhinta
1 200 SEK