Silver resp koppar. Ryssland. En gaffel, tre teskedar, bla Moskva 1850-tal. Tre Kopekmynt från 1779, 1811, 1833. Sovjetisk skål i porslin med geometrisk dekor medföljer.
Slitage, repor. Ärg, skador på mynten.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?