PARTI SILVER SAMT MYNT, 7 delar

Silver resp koppar. Ryssland. En gaffel, tre teskedar, bla Moskva 1850-tal. Tre Kopekmynt från 1779, 1811, 1833. Sovjetisk skål i porslin med geometrisk dekor medföljer.

Slitage, repor. Ärg, skador på mynten.

Lähtöhinta
600 SEK
Tilaa uutiskirjeemme