Lasi Muut
87469

SKÅLAR, 2 st, glas, Orrefors, sign.

Skålar, 2 st, glas, orrefors, sign.

H 7 resp 11.

Kantnagg. Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
500 SEK