ILLUSTRERAD BOK/AKVARELLER, Kina, 1900-tal.

Book measurement 37 x 27 cm.

Kulumaa. Kellastunut. Taitoksia. Tahroja. Ei läpikäyty.

Lähtöhinta
4 000 SEK