EDWARD HALD, vas, fiskgraal, Orrefors, sign, 1900-tal.

Dekor av fiskar och sjöväxter i grönt och brunt. Signerad GRAAL Orrefors - Sweden, Nr 1401 t II Hd. Höjd 14 cm.

Slitage samt repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK