BORD Sheraton-stil England början av 1900-talet

Rektangulär skiva, fanerad med bl.a. mahogny, fyrpassformad tvärslå, längd 85, bredd 55, höjd 72 cm.

Kulumaa. Huomattavia tahroja. Haalistunut. Repeämä. Vaurio. Viiluvaurioita.

Lähtöhinta
1 500 SEK