KONSOLLER
Ett par, 1900-talets första hälft,

gjutjärn,genombruten dekor i from av ansikten. Höjd ca 23 cm, bredd 19 cm, djup 16 cm.

Esineen kunto

Rost. Slitage.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V5

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lina Carlsson

Lina Carlsson
Arvioija

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Alensimme kotiinkuljetuksen hintoja jopa 25% uuden yhteistyökumppanin myötä. Katso hinta kotiinkuljetukselle täältä.
SE-

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen My Bukowskis-sivulla.

    10398629 bukobject
    • 10398629 thumb
    • 10398630 thumb
    • 10398631 thumb
    Huutokauppa päättyy:
    CET

    3 päivää

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Tarjottu

    1 100

    116 EUR
    123 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
    722 helmi 22:521100SEK
    6A22 helmi 22:521000SEK
    6A22 helmi 22:51950SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia