KONSOLLER

Ett par, 1900-talets första hälft,

gjutjärn,genombruten dekor i from av ansikten. Höjd ca 23 cm, bredd 19 cm, djup 16 cm.

Esineen kunto

Rost. Slitage.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lina Carlsson

Lina Carlsson
Arvioija

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Alensimme kotiinkuljetuksen hintoja jopa 25% uuden yhteistyökumppanin myötä. Katso hinta kotiinkuljetukselle täältä. Nyt toimitamme myös pienemmät esineet Euroopan sisällä Bring-yhtiön kuljettamina. Katso alta, voidaanko tämä esine lähettää lähimpään asiamiespostiisi.
SE-

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen My Bukowskis-sivulla.

    10398629 bukobject
    • 10398629 thumb
    • 10398630 thumb
    • 10398631 thumb
    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 911
    200 EUR
    216 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (17 tarjousta)
    7A25 helmi 14:411911SEK
    925 helmi 14:411811SEK
    724 helmi 21:211300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia