PARTI GLAS, 5 delar, empire resp empirestil, 1800-1900-tal.

Skål samt skål på fot med sk diamantslipad dekor. Ett par lockurnor. Cassoletteliknande urna på postament. H 10-17.

Slitage, repor, nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK