SKÄNK, "t WOONUYS" Amsterdam,1900-talets mitt.

Stomme i bland annat ek samt fanerad, Front med med skåpdörrar samt låda. Längd 160 cm. Djup 55 cm. Höjd 116 cm. (89 cm). Nyckel finns.

Kulumaa. Viiluvaurioita. Vähäisiä tahroja.

Lähtöhinta
3 000 SEK