PARTI BESTICK, 15 st, silver, flertal mästare bla Gustaf Möllenborg, Sverige, Danmark 1800-1900-tal.

Tre uppläggningsskedar, strösked, såssked, fiskspade, sex kompottskedar med motiv från HC Andersens sagovärld, matgaffel, matkniv, matsked modell Olga. L 14-27.

Slitage. Enstaka namngravyr.

Lähtöhinta
1 200 SEK