HÖRNSKÅP, 1800-tal.

HÖRNSKÅP, 1800-tal.

Furu. Välvd front. Över samt underskåp med vardera 2 dörrar. Bakomliggande hyllinredning. Svängt krön. L 95, B 60, H 270.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme