VITRINSKÅP, "KA72", Firma Karl Andersson och Söner, sent 1900-tal.

Bok. Dörrpar med vitriner och hyllplan i glas. beslag i vitmetall. Etikettmärkt. L 80, b 46, h 202.

Slitage. Klistermärken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK