KRUKA

Porslin. Kina, 1900-tal.

I underglasyrblått och dekor av fiskar i järnrött. Höjd ca 10 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L12

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Alexandra Xu

Tukholma

Alexandra Xu
Arvioija

alexandra.xu@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    3 päivää 1 tunti

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    1 000
    97 EUR
    115 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 100 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    119 touko 15:351000SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    119 touko 15:35600SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia