KARAFF SAMT 2+1 GLAS.

KARAFF SAMT 2+1 GLAS.

karaff och snapsglas med Gustav den tredjes monogram, samt 2 glas 1800-tal, karaff h 20, snapsglas h 15,5, 2 glas h 11.

Slitage. karaff med kalkrester.

Lähtöhinta
1 500 SEK