VASER, ett par, majolika, troligen Gustafsberg, omkring 1900.

Päronformade med sk risgrynsdekor, plastisk dekor av rosor. H 15.

Krackelyrer och nagg. Smärre sprickor.

Lähtöhinta
800 SEK