TAKAMPEL, empire, 1800-talets början.
Förgylld och svärtad mässing. Sex ljusarmar i form av svanar. Dekor av bland annat vinrankor och rocailler. Diameter ca 50 cm.
Kulumaa. Koristeita puuttuu. Osia puuttuu.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10