HÖRNSKÅP, gustavianskt provinsarbete, 1800-talets början.

Gråmålat. Över och underskåp med dörrpar, öppen mellandel. Bakomliggande hyllinredning med skedhylla. L 92, D 63, H 205. Nyckel finns.

Slitage. Delvis renoverat/kompletterat. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK