95771

PARTI SMYCKEN, 5 delar, silver och paste, 1900-talets första hälft.

4 hängen, varav 3 med kedja, l 4-6. Ring med markasiter, diam 19.

Slitage. Stenar saknas.

Lähtöhinta
1 000 SEK